מעש כפר סבא - מתנדבים ערוך

התנדבות

 

 מתנדבי צ'יימס ישראל מהווים נדבך משמעותי בפעילות העמותה ובקידום אנשים עם צרכים מיוחדים בחברה הישראלית ואנו רואים בהם חלק אינטגרלי מהעשייה השוטפת של העמותה, בכל המסגרות ובכל הגילאים.

כיום פועלים בעמותה כ-160 מתנדבים בגילאי 15-85, מכל המגזרים באוכלוסייה ובמגוון תפקידים דוגמת מפעילי הרקדות, מטפלים בבעלי חיים, אנשי תחזוקה, מדריכי חוגי אומנות וצילום, מדריכי יוגה, מדריכי מוזיקה, ליצנות רפואית ועוד ועוד...

 

אצלנו בצ‘יימס ישראל תמצאו:

 

  • מגוון אפשרויות התנדבות- הקראת סיפור, העברת חוג, הרצאות, הפעלת חניכים, סיוע למדריכים במסגרות ועוד.
  • פריסה גיאוגרפית רחבה ב-14 רשויות מקומיות- מאזור טייבה בצפון ועד אשקלון בדרום.
  • שעות התנדבות מגוונות- מסגרות צ‘יימס השונות פועלות החל משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות אחה“צ המאוחרות ומאפשרות גמישות בשעות ההתנדבות.
  • אפשרות לבחור בתדירות ההתנדבות: התנדבות חד-פעמית או התנדבות קבועה.
  • אפשרות לבחור את המסגרת בה תרצו להתנדב: לצ‘יימס למעלה מ-25 מסגרות ותוכניות המעניקות שירות לאוכלוסייה מגיל חצי שנה ועד זקנה.

 

עמותת צ‘יימס ישראל מאמינה שלכל אחד ואחת יש מה לתרום. אנו פתוחים לכל יוזמה ולכל הצעה להשתלבות בפעילות התנדבותית. אחראית המתנדבים תדע למצוא עבורכם את הפעילות המתאימה לכם ביותר, בהתאם להעדפותיכם.

 

מערך המתנדבים של צ‘יימס ישראל מאפשר לנו כארגון להעניק לאנשים עם צרכים מיוחדים שירות עשיר ומגוון יותר. המתנדבים מייצגים עבור החניכים שלנו את העולם והחברה הסובבים אותם והפעילויות והמגע עמם מבטאות ערכים ועקרונות נורמטיביים, התורמים ומקדמים את איכות החיים של האדם עם המוגבלות. בנוסף, המתנדבים מעשירים את הסביבה האנושית בה נמצא האדם עם המוגבלות ומספקים לו הזדמנויות נוספות לקשרים בין אישיים.


FIDFעמותת צ'יימס ישראל חברה ב- Impact! -תכנית המלגות של ארגון ידידי צהל בארצות הברית ופנמה המיועדות לחיילים משוחררים מהמערך הלוחם בצה"ל.

 

 

"אפילו יותר מהחום והחיבה אותם אנו מקבלים, חשובים החום והחיבה אותם אנו נותנים. באמצעות הענקת חום וחיבה, בכך שיש לנו תחושה אמתית של אכפתיות לאחרים, במילים אחרות - באמצעות חמלה - אנו מקבלים את התנאים לאושר אמיתי. יותר חשוב מלהיות נאהב, אם כך, זה לאהוב" (הדלאי לאמה)

 

למידע נוסף ויצירת קשר:

מעיין מאור-אמון רכזת מתנדבים
03-7625121, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

logos