מרכזי יום ארוך - עותק

מרכז יום ארוך טיפולי-סיעודי "צ'יימס הצורי", תל אביב

מנהלת - מירב שפירא

 

צ'יימס ישראל מפעילה את מרכז יום ארוך "צ'יימס הצורי" בבית ספר הצורי, בשכונת אזורי חן בצפון תל אביב. המרכז מופעל בפיקוח ובמימון משרד הרווחה ובשיתוף פעולה עם עיריית תל אביב יפו.
מרכז יום ארוך "צ'יימס הצורי" מיועד לתלמידי בית הספר, פועל בסביבה מוכרת לילדים המקנה תחושה מוגנת ובטוחה עבורם.

במרכז היום הארוך משולבים ילדים ובני נוער, בגילאי 6-21 עם מוגבלות שכלית התפתחותית ברמה בינונית ובינונית נמוכה. למרבית הילדים קשיים נוספים כהפרעות קשב וריכוז, הפרעות תקשורת בספקטרום האוטיסטי, התנהגות מאתגרת ועוד.

ילדי המרכז מחולקים לקבוצות פעילות על פי גילאים, רמת תפקוד וצרכיו מיוחדים של כל ילד וילד. כל קבוצה מלווה על ידי אנשי צוות קבועים וסדר יום בו משובצות פעילויות המותאמות לצורכי הילדים.

במרכז עובדים מדריכים טיפוליים ואנשי מקצוע מומחים האחראים לפעילויות, התראפיות והחוגים השונים. במרכז מופעלים חוגים קבוצתיים, כגון: חוג מוזיקה, חוג דרמה, שעת סיפור, חוג תנועה, ליצנות רפואית וחוג חיות, וחוגים פרטניים כגון: חוג אומנות, חוג אומנות בטבע וחוג מחשב. החוגים הפרטניים מותאמים באופן מדויק יותר לצרכיו של הילד. פרט לתראפיות ולחוגים, מפעילים את הילדים המדריכים ומתנדבים רבים המשולבים במרכז במסגרת הכיתות בפעילויות של יצירה, משחקיה, מוזיקה ועוד.

הילדים אוכלים במרכז ארוחת קלה בשעות אחר הצהריים.

במהלך כל השנה מתקיימים אירועי שיא בשילוב עם מתנדבים מהקהילה וביניהם עובדי בנק הפועלים, חברות עיסקיות, סטודנטים מלגאים וקבוצות חיילים.

ימי פעילות

א' -ה' בין 14:15 - 18:00

יצירת קשר

כתובת - שושנה פרסיץ 1, תל אביב
טלפון - 050-6662303
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.