יחד עושים טוב – התנדבות עם משמעות לחברות וארגונים

Facebook
WhatsApp
עמוד-פתיחה-התנדבות

התנדבות עם משמעות לחברות וארגונים

עמותת צ'יימס ישראל מזמינה אתכם להתנדבות משמעותית למען צעירים ובוגרים עם מוגבלות בכל רחבי הארץ!

בואו ליום כיף עם ערך מוסף של התנדבות. העניקו לעובדים חוויה מעצימה ומחברת.

התנדבות משותפת למען צעירים ובוגרים עם מוגבלות תורמת לגיבוש הצוות, מעצימה את תחושת השייכות והסיפוק האישי ומחממת את הלב של כולם. יחד נעשה טוב וניצור חוויות מרגשות ומשמעותיות.

לעשות טוב, זה פשוט עושה טוב בלב

לעמותה יש מסגרות רבות במרכז: תל-אביב – יפו, חולון, ראש העין, מודיעין, אריאל, כפר-סבא, רמת-השרון והוד-השרון. בדרום: אשקלון. במגזר הערבי: כפר-קאסם וטייבה. עובדה זו מאפשרת לנו לבנות יחד אתכם את הפעילות ההתנדבותית שתתאים לכם במקום ובזמן שנוח לכם.

פעילות התנדבותית היא דרך נהדרת לחברות וארגונים לתרום לקהילה ולהעצים את עובדיהן. מחקרים מראים כי פעילות התנדבותית מעלה את תחושת האושר, מחזקת את תחושת הערך העצמי ומגבשת את צוות העובדים. התחושה של סיפוק וביחד יוצרת חוויות משמעותיות ומשפרת את אווירת העבודה.

בצ'יימס ישראל, אנו מקבלים פידבקים מרגשים הן מצד מקבלי השירות והן מצד הארגונים המתנדבים. המתנדבים מעידים שהנתינה גורמת להם להרגיש טוב יותר ומחזקת את הקשר עם הקהילה. בואו והצטרפו אלינו לתרום ולהיתרם – כי לעשות טוב זה פשוט עושה טוב בלב.

רוצים גם אתם להתנדב בעמותת צ'יימס ישראל? לחצו כאן


לעשות טוב ולהתנדב ביחד עם אנשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית

ניתן לתכנן פעילות חווייתית וכייפית עם מקבלי השירות של העמותה, ילדים, בני נוער או בוגרים עם מוגבלות. פעילות כגון מוזיקה, יצירה, בישול, יום ספורט, טיול משותף ועוד… אנו נשמח להציע פעילויות שונות לפי מה שמתאים לכם! מדובר בפעילות גיבוש אשר תורמת רבות להווי הצוותי בין עובדי החברה.

להרשמה להתנדבות חווייתית לחצו כאן


לעשות טוב ולסייע לאדם עם מוגבלות בקידום ההתפתחותי או בשיפור נראות המרכזים

אפשרות נוספת להתנדבות היא הקמת פרויקטים שמסייעים בקידום ההתפתחותי של מקבלי השירות שלנו ומשפרים את נראות מרכזי העמותה – למענם! הכנת קיר תחושתי התפתחותי, הקמת גינה טיפולית, פינת זולה, שדרוג חצר המשחקים, ציורי קיר, הכנת צעצועים התפתחותיים, משחקים או כלי נגינה עבור הילדים, ועוד…

להרשמה להתנדבות בסיוע ושיפור נראות המרכזים לחצו כאן


 

אצלנו בצ'יימס ישראל כל יום הוא יום המעשים הטובים…

הפעילות ההתנדבותית בצ'יימס ישראל מתקיימת כל השנה. מקבלי השירות בעמותה אוהבים ושמחים מאוד שבאים מתנדבים לבקר אותם. אנו כאן "לתפור" לכם את הפעילות שתתאים לכם, בכל עונה. חברות וארגונים המגיעים אלינו מסייעים לשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות, לסייע להם לממש את הפוטנציאל שלהם ולהעלות חיוך על פניהם.

רוצים להתנסות בעצמכם? דברו איתנו!

לפרטים נוספים – מעיין: 052-6329008,

Volunteer@chimesisrael.org.il

עגלו לטובת

עמותת צ’יימס

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו