איתמר ונגב שלנו מנצחים את הפערים והסטיגמות בהשתתפותם בקולקציה החדשה של חברת"שילב" ו"דיסני"

Facebook
WhatsApp

איתמר שי ונגב לופטוס, פעוטות מתוקים עם מוגבלות המתחנכים במעונות היום השיקומיים של צ'יימס ישראל, מככבים בקמפיין חדש של "שילב" ודיסני, לצד מגוון ילדים וילדות.

איתמר, עם שיתוק מוחין, מתחנך במעון יום שיקומי של העמותה צ'יימס שקד באשקלון. נגב הוא היחיד בארץ ואחד מ־92 אנשים בעולם שחיים עם התסמונת הנדירה Hao Fountain Syndrome,  והוא מתחנך במעון יום השיקומי של העמותה ברעות.

ייצוג מגוון כמו זה, שמשלב ילדים ואנשים עם מוגבלות יוביל לשינוי תפיסתי נחוץ בחברה הישראלית וחשוב מכך – יפתח אפשרויות נוספות עבור אנשים עם מוגבלות.

ג'ורג' צימרמן, מנכ"ל עמותת צ'יימס ישראל, הפועלת למען איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם, מאוד גאה בדוגמנים החדשים: "לראות את הקטנטנים שלנו על שלטי החוצות ובמדיות החברתיות בכל מקום זה עוד ניצחון קטן-ענק", הוא אומר. "סוגיית השילוב של אנשים עם מוגבלות וילדים בפרט מעסיקה אותנו מדי יום בששת מעונות היום שאנחנו מפעילים ברחבי הארץ, שם המטפלות והמטפלים שלנו מפזרים אהבה ומלמדים את כולם: שונים אבל שווים. תודה לרשת 'שילב' שסייעה לנו לצעוק את המובן מאליו ושיתפה את איתמר ונגב כחלק בלתי נפרד מהילדים האחרים, ולא מתוך ניסיון לחפש כותרות. נמשיך ללוות את הקטנטנים שלנו והמשפחות שלהם ולצעוד ביחד איתם להצלחות".

עגלו לטובת

עמותת צ’יימס

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו