מחזור ב' של המכללה האקדמית-תעסוקתית סיים את לימודיו בטקס מרגש

Facebook
WhatsApp
מכללה תעסוקתית

במחזור השני של התכנית הייחודית, בשיתוף אונ' בר-אילן, השתתפו 24 סטודנטים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ממרכזי התעסוקה של העמותה. במסגרת התוכנית משתתפים הסטודנטים שלנו במגוון קורסים והכשרות מקצועיות שמותאמות ליכולות, למטרות התעסוקתיות ולתחומי העניין שלהם.

אנו מתרגשים לברך את הסטודנטים שלנו, בוגרי המחזור השני של המכללה האקדמית-תעסוקתית של צ'ימס ישראל ואוניברסיטת בר-אילן! התכנית החדשנית נותנת לאנשים עם מוגבלות שכלית הזדמנות שווה ואמיתית לשילוב בעולם התעסוקה באמצעות תהליך לימודי מובנה ומותאם.

במחזור השני של התכנית השתתפו 24 סטודנטים עם מוגבלות שכלית התפתחותית (פי שניים ממספר התלמידים במחזור הראשון) ממרכזי התעסוקה של העמותה בראש העין, כפר סבא ותל אביב. במסגרת התוכנית שנמשכת שנתיים משתתפים הסטודנטים שלנו במגוון קורסים והכשרות מקצועיות שמותאמות ליכולות, למטרות התעסוקתיות ולתחומי העניין שלהם.

לצד קורסי בסיס בתחומים כלליים כמו תזונה, גרונטולוגיה, סוציולוגיה, ביולוגיה, תיאוריית מוטיבציה, פסיכולוגיה חברתית ועוד השתתפו הסטודנטים בסדנאות שהקנו להם כלים ומיומנויות חיוניות לביטחון תעסוקתי בשוק העבודה הפתוח. הקורסים נועדו להכין את הסטודנטים לכוח העבודה בתחומי טיפול בקשישים, טיפול בילדים, קולינריה, בק-אופיס וטיפול בבעלי חיים.

בטקס הסיום וחלוקת התעודות  המרגש פנתה ורד כרסנטי, סמנכ"ל מקצועי בעמותה לבוגרי התכנית ואמרה "אתם המנוע שלנו לעבודה פורצת דרך!  לכם ההערכה הגדולה ביותר שלנו על הבחירה לצאת לדרך חדשה ומאתגרת, שדרשה הרבה אמונה, התמדה ויכולת הסתגלות למציאות משתנה" במעמד זה סיפרה כרסנטי כי עד כה נמצאו שבע משרות לסטודנטים וצ'יימס ישראל ממשיכה לחפש משרות בשוק החופשי לכל אחת ואחד מהבוגרים על פי בחירתו וכישוריו.

תודה לכם שאתם מלמדים אותנו כל יום מחדש מהו כוח רצון ושהשמיים הם הגבול.

עגלו לטובת

עמותת צ’יימס

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו