על פרידות כהזדמנויות חדשות

Facebook
WhatsApp

באוגוסט האחרון נפרדה העמותה ממתן שירותי תעסוקה מוגנת וטיפול לבוגרים עם מוגבלות בעיר תל אביב בתום כשלושה עשורים.

העמותה, שהחלה את דרכה יחד עם עיריית תל אביב במתן שירותים במבנה רעוע והקימה במהלך השנים את המבנה רב-שירותים ברמת החייל, סיימה מסע מקצועי בן 32 שנים של פיתוח רצף שירותי תעסוקה וטיפול מהמובילים והמתקדמים בישראל.

ובכלל זה -תכנית תעסוקה עד הבית, הכשרה תעסוקתית בבי"ח איכילוב, מטבח שיקומי, תכנית טכנולוגיה מסייעת, תכנית סביבה תומכת, מרכז יום לקשישים וגמלאים עם מוגבלות, תכנית מכללה תעסוקתית, תכנית מוגנות נשים, כל אלה ועוד היו פרי עבודה מאומצת ומכוונת מטרה לתת מענים מדויקים ומותאמים לצורכי מקבלי השירות ובהתאם למיטב החידושים והפיתוחים בתחום.

בפרידה מאנשי הצוות המסורים וממקבלי השירות, שחלקם מלווים את העמותה במשך שנים רבות ובשלבי החיים השונים, נכחו עצב, סיפוק ותקווה גם יחד, ובעיקר ידיעה ברורה כי עשינו הכי טוב שיכולנו והיינו לאורך כל השנים במאמץ לתת את הטוב ביותר ולספק למקבלי השירות ובני משפחותיהם הזדמנויות לקידום ומימוש פוטנציאל אישי, לחיים בשוויון, בכבוד ובאיכות חיים טובה.

עמותת צ'יימס ישראל תמשיך לפעול למען אנשים עם מוגבלות, בכל שלבי החיים, בשותפות מלאה עם גורמי הטיפול בקהילה בכל השירותים אותן מפעילה ברחבי הארץ ולראות בכל אתגר הזדמנות להתפתחות וצמיחה לעתיד הקרוב והרחוק.