מטיילים, חווים ונהנים – הודות למתנדבים המופלאים שלנו

Facebook
WhatsApp

לנו בצ'יימס ישראל חשוב מאוד שמקבלי השירות שלנו יצאו מהשגרה היום-יומית, יצאו לפעילויות מהנות בקהילה ויצברו חוויות מעשירות שהם פחות חווים ביום יום. פעמים רבות פעילויות אלה יכולות לצאת אל הפועל רק בסיוע של מתנדבים, בשל הצורך בליווי אישי. לכן, יותר משמחנו ליצור רצף של חוויות כאלה עבורם בתקופה האחרונה. מתנדבים מהחברות המובילות במשק הישראלי הגיעו כדי לשמח את המשתקמים וללוות אותם במגוון פעילויות, שהשאירו חיוך ענק על הפנים וחשק לעוד.

יצאנו עם חברת טבע לסיור בספארי

זו תקופה ארוכה שאנו זוכים לליווי צמוד וקבוע מעובדי חברת טבע. הפעם הגיעו העובדים חמושים כהרגלם באנרגיות חיוביות ומצב רוח טוב ויחד יצאנו לסיור מהנה ומעשיר בספארי. בתחילת הסיור התחלקנו לזוגות ולקבוצות שהורכבו ממתנדבים ומשתקמים ויצאנו לגלות את עולם בעלי החיים ברחבי הספארי. החניכים התרגשו, התעניינו והתמלאו שמחת חיים, ממפגש מטעין ומשמעותי, גם עבור המתנדבים.

התנדבות בעמותה

שברנו שגרה עם חברת שלמה ביטוח

עובדי ועובדות החברות נפגשו עם המשתקמים של צ'יימס אחיקם במרינה בהרצליה, משם יצאו לשיט. כשברקע הנוף הפסטורלי של המרינה והים, נוצר חיבור חזק ומגבש בין המתנדבים למשתקמים הנרגשים.

עובדי ועובדות הפינקס העבירו מפגש העשרה

עובדי חברת הפניקס ביטוח בחרו להקדיש מזמנם  והגיעו למרכז שהות יום ארוך אנוך בתל אביב לפעילות עם הילדים והנוער. המפגש כלל יצירה, שיתוף פעולה ותוצרים קסומים שיצרו המתנדבים יחד עם הילדים. היה צבעוני, יצירתי ושמח.

תודה לחברות שסייעו למשתקמים בעבודתם במפעלים המוגנים – תודה לחברות: הראל ביטוח, MG GROUP, SIEMENS HEALTHCARE

אנו מודים מקרב לב לכל מתנדב ומתנדבת שהקדישו לנו מזמנם, על הזיכרונות המתוקים שצברנו יחד ואפילו על הנשנושים שדאגו להביא עמם כצידה לדרך. מצפים לראותכם שוב!

עגלו לטובת

עמותת צ’יימס

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו