ברכה לחג הפסח

Facebook
WhatsApp
התנדבות בעמותות צ'יימס ישראל

שלום לכולם,

ברצוננו לברך אתכם ואת משפחותיכם בברכת חג פסח שמח וכשר ובריאות איתנה.

חג הפסח הקרב מתקיים באחת התקופות הקשות ביותר של מדינת ישראל, זאת החל מה-7.10.23, היום בו הותקפה המדינה במטח טילים וכן בהתפרצות אכזרית וברוטלית של מחבלי חמאס שרצחו, פצעו, שרפו והרסו בעיקר את הישובים בדרום הארץ ואת משתתפי פסטיבל נובה שנערך באותו יום ליד קיבוץ רעים, כמו כן נחטפו לעזה כ-250 אנשים – ילדים, נשים, גברים, חיילים וחיילות בחיים וכן גופות שנרצחו. עד היום עדיין נמצאים בעזה 133 חטופים חיים ומתים.

תקוותנו היא שכולם יחזרו מיד עוד לפני סדר הפסח!

ישראל פתחה מיד במלחמה קשה כדי להכניע את החמאס, כולל כניסה קרקעית והמלחמה עדיין נמשכת. פגענו קשות בחמאס אולם ישראל שילמה גם היא באבדות רבות של חיילינו.

גם אנחנו בעמותת צ'יימס ישראל עוברים יחד עם כל עם ישראל את תקופת המלחמה. בתחילת המלחמה המסגרות הפסיקו לפעול פרונטלית וכל הצוותים היו ממוקדים בקשר אישי עם המשפחות, העבירו תכניות בזום והנהלת העמותה דאגה לכל משפחה נזקקת עם דגש על המסגרות באשקלון, שהייתה מותקפת באופן מיוחד. כמו כן היה צורך לדאוג למילוי מקום של אנשי צוות שגויסו למילואים.

הצלחות של הכרעת החמאס אפשרו החזרת החיים לשגרה מסוימת וכך המסגרות חזרו לפעול פרונטלית.

בעמותה תומכים תורמים פרטיים וקרנות המסייעים בחיזוק מקבלי השירות שלנו, משפחותיהם והצוותים ואנחנו עושים כל מאמץ בכדי לתת מענה לכל אתגר העולה מהשטח בשל התקופה המורכבת.

כמו כן, הודות לתורמים התחלנו בעמותה בתכנית חוסן כלל-ארגונית, אשר תסייע לעובדים בהתמודדות עם התקופה המורכבת, תכשיר אותם לתת מענים הולמים כחלק משגרות העבודה,  ותיתן להם כלים שיסייעו הם לתמוך במקבלי השירות בהתמודדות היום יומית.  

גם בזמנים אלה אנו מחויבים להמשיך להתחדש ולהשתפר. לאחרונה חגגנו את חנוכת המבנה החדש של מרכז התעסוקה של העמותה באריאל, מבנה יפה ואיכותי המתאים לצרכי המסגרת ויאפשר להרחיבה במקבלי שירות נוספים.

מאחלים לכולנו חג פסח שמח וכשר,

בברכת חג שמח, שנת בריאות

והחזרת החטופים במהרה!

שולמית גילדנר יו"ר

ג'ורג צימרמן מנכ"ל

עגלו לטובת

עמותת צ’יימס

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו