ברכת ראש השנה

Facebook
WhatsApp

חברים יקרים,
שנת תשפ"ג עומדת להסתיים לה וטרם סיימנו את כל משימותינו לשנה זו. עברנו שנה עמוסה, התמודדנו עם שינויים ואתגרים רבים, בעיקר בכל הקשור להון האנושי בעמותה.
השינויים בשוק העבודה בעולם ובארץ, פוסט נגיף קורונה, יצרו ירידה בדורשי עבודה בכל התחומים והשפיעו גם עלינו.  בשנה האחרונה אנו עדים לנדבך נוסף בקושי בגיוס עובדים, וזאת בשל הפער בין השכר המוצע (שמתבסס על תקציבי המדינה) לשכר המבוקש ע"י עובדים.
הצטרפנו ולקחנו חלק במטה המאבק להעלאת שכר המטפלים והמדריכים לצד ארגונים נוספים מול משרד הרווחה בכדי לעלות את השכר של המטפלות והמדריכים. הצלחנו במשימה אך לא השלמנו אותה – משרד הרווחה שיפר את התעריפים אך עדיין נותרו פערים שעלינו לסגור ואנו נצטרך להמשיך להיאבק למען העובדים שלנו ולמען מקבלי השירות.
השנה לצערנו לא הצלחנו בכל המכרזים עליהם התמודדנו, כך שנאלצנו להיפרד משתי מסגרות אותם הקמנו לפני 30 שנה בעיר תל אביב ולאור זאת גם העתקנו את משרדי הנהלת העמותה למיקומנו החדש ברמת החיל.
אנו רואים בפרידה זו הזדמנות לצמיחה, לחידוש ולריענון ואנו כבר שמחים לספר שכחודש מהשינוי זכינו במכרז להפעלת מרכז יום חדש לאוכלוסייה טיפולית וסיעודית בעיר כפר סבא. ברוח זו אנו מרגישים ששנת תשפ"ה הקרבה תהיה שנה מלאת הזדמנויות טובות להתפתחות וגדילה!
עמותת צ'יימס ישראל תמשיך לפעול למען אנשים עם מוגבלות, בכל שלבי החיים, בשותפות מלאה עם גורמי הטיפול בקהילה בכל השירותים אותן מפעילה ברחבי הארץ ולראות בכל אתגר הזדמנות להתפתחות וצמיחה לעתיד הקרוב והרחוק.
אנו מאחלים בשמנו ובשם חברי הוועד המנהל  לכל שותפנו, עובדינו, מקבלי השירות ומשפחותיהם, כי שנת תשפ"ה תהיה שנה טובה ומוצלחת ושהשנה הבאה עלינו לטובה תהיה שנה של הזדמנויות והצלחות מרובות, שנה פורייה ,מלאה כרימון בהפתעות טובות והרבה בריאות!

עגלו לטובת

עמותת צ’יימס

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו