מרכז צ'יימס תמר החדש באשקלון נחנך בטקס מרגש

Facebook
WhatsApp
מרכז צ'יימס תמר החדש באשקלון נחנך בטקס מרגש

בטקס גדול ומרגש חנכנו את המבנה החדש של מרכז יום טיפולי סיעודי לבוגרים צ'יימס תמר באשקלון. המבנה החדש מספק מענה מותאם ומונגש לבוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ומשמש כמסגרת יום בקהילה.

אחרי המתנה וציפייה גדולה ובטקס גדול ומרגש, חנכנו את המבנה החדש והמשודרג של מרכז יום טיפולי סיעודי לבוגרים צ'יימס תמר באשקלון. המבנה החדש מספק מענה מותאם ומונגש לבוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ומשמש כמסגרת יום בקהילה, המעניקה מעטפת של שירותים פרה-רפואיים, תעסוקתיים וחברתיים.

המבנה החדש המשתרע על יותר מ1,200 מ"ר הוקם בהשקעה של 13 מיליון שקלים, הודות לעיריית אשקלון, משרד הרווחה והביטחון החברתי, קרנות הביטוח הלאומי, מפעל הפיס, קרן שלם וקרנות וחברות פרטיות שתרמו למקום, ביניהן חברת תמן תעשיות מערכות נהיגה, פיליפ מוריס וקרן צ'ק פוינט והוא יעניק למקבלי השירות את כל המענים לצרכיהם בצורה הוליסטית ומתקדמת.

ג'ורג' צימרמן, מנכל עמותת צ'יימס ישראל: "עמותת צ'יימס ישראל גאה להיות חלק מהגשמת החלום ולהפעיל שירות מותאם במבנה מונגש ומכבד באשקלון.  העמותה, כמו בכל יתר המרכזים המופעלים על ידה ברחבי הארץ, מאמינה כי לכל אדם עם מוגבלות מגיעה הזדמנות שווה לבטא את עצמו ואת ייחודיותו ולהתקדם לאיכות חיים מיטבית. תפקידנו כחברה בכלל וכעמותה לעשות כל שביכולתנו להנגיש ולתת את התמיכות מתאימות לכל אחד ע"פ צרכיו ולממש את הפוטנציאל הגלום בו".

יו"ר ועד ההורים במרכז, בנימין זוהר אמר: "אני מודה לקדוש ברוך הוא שהמקום הזה קיים כל יום ויום, תודה לאל. לנו להורים יש רוגע, זה מקום מוגן וטוב עם כל הצרכים. המקום הזה בנוי בדיוק לצרכים של הילדים". אסתר איפרגן, אמא לחניך במרכז, הוסיפה: "סוף סוף הגענו לנחלה. החיים שלנו השתנו מאז שפתחו את המקום הזה".

עגלו לטובת

עמותת צ’יימס

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו