מפגש סיכום שנה בצ'יימס ישראל

Facebook
WhatsApp
סיכום שנה מנהלים

כמיטב המסורת התכנסו כל צוות המנהלים בצ'יימס לסכם את שנת 2022 ולהיערך לשנת 2024. במהלך היום הוצגו ההישגים והאתגרים איתם התמודדה העמותה בשנה האחרונה,  מדדי ההערכה של האימפקט הארגוני של העמותה לצד הרצאות מעשירות וחוויות משותפות.

בחודש פברואר האחרון התכנסנו כל צוות המנהלים בעמותה כמיטב המסורת בשנים האחרונות למפגש סיכום שנה ותוכניות לשנת 2024 .

אירוע שמפגיש מנהלים מאשקלון בדרום וטייבה בצפון השרון, מנהלי מעונות יום שיקומיים לקטנטנים עם מנהלים לאנשים בוגרים ומזדקנים…מהמגזר הערבי והיהודי…מהמרכז ומהפריפריה מפגש מאחד וסימבולי לעמותה שחרטה על דיגלה מתן שירות מותאם והזדמנות שוויוני ומכבד לכל אדם עם מוגבלות באשר הוא אדם.

במפגש נכחו 40 מנהלי מסגרות של העמותה וצוות ההנהלה הבכיר שהגיעו ליום גדוש בהרצאות וחוויות משותפות. במהלך היום המשותף הציגו מנכ"ל העמותה ג'ורג' צימרמן וורד כרסנטי סמנכ"לית מקצועית את ההישגים והאתגרים שהיו עמנו בשנת 2022 , את מדדי ההערכה של האימפקט הארגוני של העמותה על מקבלי השירות הישירים ועל המעגלים הנוספים המושפעים מפעילות העמותה.  והקהל התמלא בחיוכים והתרגשויות בצפייה בסרטון שכולו חוויות מפעילויות שונות במסגרות . בנוסף הוצגו תכניות העבודה לשנת 2024 כולל שלל האתגרים הכלל עולמיים והמקומיים הממתינים בפתח וההיערכות הנדרשת לצליחתם.

בהמשך היום קיבלו המנהלים הרצאה מרוני מדמון  פסיכולוג קליני וארגוני הרצאה אודות ניהול התמודדות בעתות משבר. רוני נתן כלים מעשיים להתבוננות על מצבי סטרס ומשבר , ניהול ותקשורת עם עובדים ומתן מענה מותאם לצורכי הצוות במציאות מורכבת .

בחצי השני של היום עברנו סדנה אינטראקטיבית חווייתית ומרגשת עם עמית בן הרצל שהוביל אותנו דרך תחנות בחייו ושימוש בכדורי ג'גלינג חווית ילדות כילד עם אפילפסיה בבי"ס לילדים עם בעיות התנהגות דרך תעודת הצטיינות יתרה בתיכון ותוך אשפוזים פסיכיאטרים ועד החיים לצד אבחנה של מאניה דפרסיה. עמית לימד את כולנו שיעור בחשיבות ההתבוננות על האדם רצונותיו  ובחירותיו וחשיבות מציאת משמעות ונתינה לאיזון הנפשי של כל אחד ואת מאתנו.

בסוף היום הגדוש בלמידה  הציגו לנו מחלקת שיווק ופיתוח משאבים את תוצרי תהליך המיתוג מחדש והתחדשנו בלוגו מעוצב מחדש ועדכני וצבע ייחודי לכל תחום.

מפגש של כל המנהלים בעמותה תמיד משמח ומרגש ומזכיר לנו כל פעם מחדש כמה משמעות שייכות אהבה וחוויה מעצימה יש לנו ביומיום בעמותה וכמה חשוב לשמר ולהעביר הלאה במילים ובמעשים את התחושות הללו לצוותים למקבלי השירות ולמשפחות להם אנו נותנים שירותים.

עגלו לטובת

עמותת צ’יימס

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו