מרכזי יום שיקומיים - עותק

מרכז יום טיפולי – סיעודי "צ'יימס טייבה"

מנהלת: לינה נסיראת

 

מרכז יום טיפולי סיעודי "צ'יימס טייבה" ממוקם במבנה שחודש, שופץ והותאם לצורכי המשתקמים, באזור התעשייה של העיר טייבה. המרכז פועל במבנה משותף עם מרכז רצף שירותי התעסוקה של טייבה, המופעל אף הוא על ידי צ'יימס ישראל.

המרכז נותן מענה טיפולי סיעודי לכ-30 חניכים, בגילאי 21 ומעלה, המתפקדים ברמה של מוגבלות שכלית התפתחותית בינונית עד קשה וחלקם אף בתפקוד סיעודי, תושבי טייבה והסביבה (ג'לגוליה, קלנסוואה, כפר קאסם ועוד). המרכז הטיפולי אחראי לטיפול, השגחה וקידום חניכים למיצוי הפוטנציאל האישי שלהם לעצמאות ולשילוב בחברה.

צוות המרכז כולל מדריכים טיפוליים-סיעודיים, אנשי מקצוע פרא-רפואיים, תרפיסטים ומפעילי חוגים חיצוניים.

המרכז מעניק שירותים פרא-רפואיים הכוללים פיזיותרפיה, קלינאות תקשורת, טיפולבמוסיקה ובאומנות.

במרכז מופעלות תכניות קידום אישיות המותאמות לצרכיו ורצונותיו של כל חניך במטרה לקדם את החניכים למימוש הפוטנציאל האישי לעצמאות, כמו כן תוכניות תעסוקה שיקומית והעשרה.

במרכז ניתן דגש להעלאת המודעות בקרב החניכים לחגים, למסורת, למנהגים ולמאכלים הייחודיים למגזר הערבי. במרכז חוגגים את כל החגים המוסלמים, מסיבות ימי הולדת לחניכים וסוף שנה.

מידי שנה משתתפים החניכים המעוניינים בנופש אקי"ם למשך שבוע ימים בליווי צוות מהמרכז.     

 

ימי פעילות

א' - ה' 7:30 -15:30 

יצירת קשר

טל' 09-7996295

פקס 09-7996293 

דוא"ל:   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.