עמותת צ‘יימס ישראל מאמינה שלכל אחד ואחת יש מה לתרום. אנו פתוחים לכל יוזמה ולכל הצעה להשתלבות בפעילות התנדבותית. אנחנו נדע למצוא עבורכם את הפעילות המתאימה לכם ביותר, בהתאם להעדפותיכם.

כיום פועלים בצ'יימס ישראל כ-220 מתנדבים בגילאי 15-80. מערך המתנדבים המגוון מהווה נדבך משמעותי בפעילות העמותה לקידום אנשים עם מוגבלות בחברה הישראלית.

המתנדבים שלנו, מכל המגזרים באוכלוסייה ובמגוון תפקידים, משתלבים בתהליכי השיקום והקידום של מקבלי השירות בעמותה. אנו רואים בפעילות המתנדבים בעמותה חלק אינטגרלי מהפעילות השוטפת ומהחזון להוביל לשינוי בחברה הישראלית.

התנדבות בעמותת צ'יימס ישראל

למה להתנדב אצלנו?

• פריסה גיאוגרפית רחבה ב-14 רשויות מקומיות, מאזור השרון בצפון ועד אשקלון בדרום.

• מגוון אפשרויות התנדבות – העברת חוג, הרצאות, הדרכת חניכים, סיוע למדריכים במסגרות ועוד.

• שעות התנדבות גמישות – מסגרות צ‘יימס השונות פועלות החל משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות אחה“צ המאוחרות, חלקן פועלות גם בימי שישי, ומאפשרות גמישות בשעות ההתנדבות.

• אפשרות לבחור בתדירות ההתנדבות – התנדבות חד-פעמית או התנדבות קבועה.

• אפשרות לבחור את המסגרת בה תרצו להתנדב – לצ‘יימס למעלה מ-20 מסגרות ותוכניות המעניקות שירות לאוכלוסייה במגוון גילאים – מגיל חצי שנה ועד זקנה.

העמותה פועלת למען אנשים עם מגוון מוגבלויות, כגון מוגבלות שכלית התפתחותית, נכויות פיזיות, נפגעי נפש, אוטיזם, נכויות התפתחותיות ועוד.

בואו לקחת חלק בהתנדבות משמעותית למען צעירים ובוגרים עם מוגבלות, המשלבת הנאה, גיבוש וחיבור לאוכלוסייה מיוחדת. כי לעשות טוב, זה פשוט עושה טוב בלב.

עמותת צ'יימס ישראל חברה ב-IMPACT!
תכנית המלגות של ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ופנמה המיועדות לחיילים משוחררים מהמערך הלוחם.

בואו לעשות שירות
משמעותי בעמותת
צ'יימס ישראל!

חברות וארגונים

הצטרפו להתנדבות משמעותית ותורמת אשר תיבנה בהתאם לצורכי החברה וצורכי העמותה. ההתנדבות יכולה להיות חד פעמית או ארוכת טווח. 

משרד החינוך

מעורבות חברתית משרד החינוך.

מעוניינים להתנדב אצלנו?

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם

תמכו בצ'יימס ישראל למען שיפור איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות