יום מעשים טובים – הזדמנות נהדרת לתרום ולהיתרם

Facebook
WhatsApp

עמותת צ'יימס ישראל מזמינה אתכם להתנדבות ביום המעשים הטובים במגוון אזורים ברחבי הארץ!

בואו לקחת חלק בפעילות משמעותית למען צעירים ובוגרים עם מוגבלות, המשלבת הנאה, גיבוש וחיבור לאוכלוסייה מיוחדת.

להרשמה להתנדבות ביום המעשים הטובים לחצו כאן

לעשות טוב, זה פשוט עושה טוב בלב

  • ביחד נבנה פעילות התנדבותית שתתאים לכם
  • במקום ובזמן שנוח לכם
  • מסגרות העמותה במרכז: תל-אביב – יפו, חולון, ראש העין, מודיעין, אריאל, כפר-סבא, רמת-השרון והוד-השרון. בדרום: אשקלון. במגזר הערבי: כפר-קאסם וטייבה.

יום המעשים הטובים התחיל בישראל לפני כ-18 שנים, וכעת הוא יום גלובלי המאחד 110 מדינות בעשייה למען הזולת והסביבה. מיליוני אנשים ואלפי ארגונים ברחבי העולם מעורבים ביום הזה ויוצרים שינוי חיובי בסביבתם. יום מעשים טובים – יום שיא לעשיית טוב כל השנה. זהו יום המציין פעילות מתמשכת של עשיית טוב, המתקיימת לאורך כל השנה ומקדמת את הקשר הקהילתי, מגדילה ערבות הדדית ומרחיבה מעגלי התנדבות.

הפעילות ביום מעשים טובים בעלת ערך גדול ומשמעותי לארגון ולעובדיו שתורמים מזמנם. מחקרים מראים כי עצם הפעילות ההתנדבותית מספקת, מעלה את תחושת האושר ואף מחזקת את תחושת הערך העצמי אצל המתנדב. הסיבה: תחושת הסיפוק שבאה מעשיית הטוב לאחר, מביאה איתה רגיעה גדולה.

יום המעשים הטובים הוא מסורת ארוכת שנים בעמותת צ'יימס ישראל. אנו מקבלים פידבקים מרגשים הן מצד מקבלי השירות אצלנו שמאוד נהנים לצאת מהשגרה ולהרגיש חלק מהקהילה והן מארגונים שהתנדבו אצלנו. המתנדבים מעידים שהנתינה פשוט גרמה להם להרגיש טוב יותר. השנה, יותר מתמיד, כשמדינתנו נמצאת בתקופה קשה, רבים ממקבלי השירות שלנו מרגישים בדידות ומצוקה נפשית, ולכן יום המעשים הטובים הוא יום חשוב אף יותר שנותן הזדמנות להרגיש חלק מהתרומה למען האחר. כי לעשות טוב זה פשוט עושה טוב בלב.

רוצים גם אתם להתנדב בעמותת צ'יימס ישראל ביום המעשים הטובים? לחצו כאן


 

לעשות טוב ולהתנדב ביחד עם אנשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית

במסגרת יום המעשים הטובים, ניתן לתכנן פעילת חווייתית וכייפית עם מקבלי השירות של העמותה, ילדים, בני נוער או בוגרים עם מוגבלות. פעילות כגון מוזיקה, יצירה, בישול, יום ספורט, טיול משותף ועוד ועוד… השנה יום המעשים הטובים חל בסמוך לפורים, ומה יותר כייף ממסיבת פורים ותחפושות משותפת? יש לנו מלא רעיונות שנשמח להציע לפי מה שמתאים לכם! מדובר בפעילות גיבוש לכל דבר אשר תורמת רבות להווי הצוותי בין עובדי החברה.

להרשמה להתנדבות חווייתית ביום המעשים הטובים, לחצו כאן


 

לעשות טוב ולסייע לאדם עם מוגבלות בקידום ההתפתחותי או בשיפור נראות המרכזים

דוגמא נוספת לפעילות מהנה שניתן לעשות ביום המעשים הטובים היא הקמת פרויקטים שמסייעים בקידום ההתפתחותי של מקבלי השירות שלנו ומשפרים את הנראות של מרכזי העמותה- למענם! הכנת קיר תחושתי התפתחותי, הקמת גינה טיפולית, פינת זולה, שדרוג חצר המשחקים, ציורי קיר, הכנת צעצועים התפתחותיים, משחקים או כלי נגינה עבור הילדים, ועוד ועוד…

להרשמה להתנדבות בסיוע ושיפור נראות המרכזים ביום המעשים הטובים, לחצו כאן


 

אצלנו בצ'יימס ישראל כל יום הוא יום המעשים הטובים…

יום המעשים הטובים הוא יום אחד בשנה, עם זאת, הפעילות ההתנדבותית בצ'יימס ישראל קיימת לכל אורך השנה. מקבלי השירות בעמותה אוהבים ושמחים מאוד שבאים מתנדבים לבקר אותם. אנחנו פה "לתפור" לכם את הפעילות שתתאים לכם, בכל עונה. חברות וארגונים רבים המגיעים אלינו, מצליחים לסייע לנו לשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלות, לסייע להם לממש את הפוטנציאל הגלום בכל אחד ולעלות חיוך על פניהם. ויש לנו דוגמאות רבות לכך….

רוצים להתנסות בעצמכם? דברו איתנו!

לפרטים נוספים – מעיין: 052-6329008,

Volunteer@chimesisrael.org.il

עגלו לטובת

עמותת צ’יימס

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו